मत-अपडेट
चितवनमा प्रतिनिधि सभा सदस्यतर्फ तेश्रो स्थानसम्म रहेका उम्मेद्वारको मतअपडेट :
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नं. १ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट |
सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे | नेकपा एमाले | 26608 (दोश्रो) |
विश्वनाथ पौडेल | नेपाली काँग्रेस (गठबन्धन) | 24990 |
हरि ढकाल | राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी | 34189 (विजयी) |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नं. २ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट |
रबि लामिछाने | राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी | 49264 (विजयी) |
कृष्ण भक्त पोख्रेल | नेकपा एमाले |
14674
|
उमेश श्रेष्ठ | नेपाली काँग्रेस (गठबन्धन) | 14983 (दोश्रो) |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नं. ३ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट |
भोज राज अधिकारी | नेकपा माओवादी (गठबन्धन) | 25824 (दोश्रो) |
दिनेश कोइराला | स्वतन्त्र (नेकपा एमालेको समर्थन) | 12275 |
विक्रम पाण्डे | राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी | 35060 (विजयी) |
जीता वराल | राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी | 14843 |
चितवनमा प्रदेश सभा सदस्यतर्फ तेश्रो स्थानसम्म रहेका उम्मेद्वारको मतअपडेट :
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नंं. १ को
प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र १ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट | |
जगनाथ थपलीया | नेकपा एमाले | १७६८८ (विजयी) | |
किरण भुषण ओली | नेपाली काँग्रेस (गठबन्धन) | 10712 (दोश्रो) | |
रिमनाथ कंडेल | राप्रपा |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नंं. १ को
प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र २ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट | |
कृष्ण प्रसाद शर्मा खनाल | नेकपा एकिकृत समाजवादी (गठबन्धन) | १५५०७ (विजयी) | |
प्रकाश खनाल शैलेस | नेकपा एमाले | १४७६८ (दोश्रो) | |
वलराम शर्मा खनाल | राप्रपा |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नंं. २ को
प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र १ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट | |
घन श्याम दाहाल | नेकपा माओवादी (गठबन्धन) | 15260 (दोश्रो) | |
कृष्ण प्रसाद सिलवाल | नेकपा एमाले | १६५०० (विजयी) | |
रुकमागत पोख्रेल | राप्रपा |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नंं. २ को
प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र २ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट | |
देवी प्रसाद ज्ञवाली | नेकपा एमाले | 12744 (दोश्रो) | |
उत्तम जोशी | नेपाली काँग्रेस (गठबन्धन) | 13306 (विजयी) | |
जगदिश्वर अधिकारी | राप्रपा |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नंं. ३ को
प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र १ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट | |
कृष्ण प्रसाद भुर्तेल | नेकपा एमाले | ||
डा सूर्यकान्त घिमिरे | नेपाली काँग्रेस (गठबन्धन | 14956 (दोश्रो) | |
गिर बहादुर तामाङ्ग | राप्रपा | 17813 (विजयी) |
चितवन निर्वाचन क्षेत्र नंं. ३ को
प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र २ तर्फ
उम्मेद्वारको नाम | राजनैतिक दल/स्वतन्त्र | मत अपडेट | |
ठाकुर प्रसाद ढकाल | नेकपा माओवादी (गठबन्धन) | 15466 (विजयी) | |
रिना गुरुङ्ग | राप्रपा | 14620 (दोश्रो) | |
सरस्वती विष्ट | नेकपा एमाले | 10126 |